Sketchup Eğitimi Ve Daha Fazlası

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Sketchup Eğitimi Ve Daha Fazlası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 29 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Sketchup Eğitimi Ve Daha Fazlası
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye

İtibar:

Site Adı
Sketchup Eğitimi Ve Daha Fazlası
Site Adresi
http://sketchupturkiye.com/
Açıldığı Tarih
1 Haz 2021
Sketchup 2 boyutlu ve 3 boyutlu modeller oluşturmanıza yarayan bir programdır. Bu program ile profesyonel derecede modeller oluşturabilirsiniz. Birçok alanda kullanılır. mimari tasarımlar, inşaat, ahşap, film tasarımları, oyun tasarımları, peyzaj tasarımları gibi pekçok alanda kullanılabilmektedir.

Sitede Sketchup ile alakalı sizlere faydalı birçok içerik mevcuttur bunlardan bağzıları şunlardır: Mimari Görselleştirme, Mimari Proje Fiyatları, SketchUp Plugin Nedir? : Sketchup Eklentileri, 3D çizim programı : En çok Tercih Edilenler, Mimari Tasarım : Ölçülü çalışmak neden önemlidir ?, SketchUp : 9 Madde ile daha iyi modelleme yapın, Sketchup Indigo Eğitim Seti, Sketchup Koltuk Modelleme, Sketchup İnternet Bağlantı Hataları ve Çözümü, Sketchup Visualizer Render ile görselleştirme.

Sketchup ile ilgili daha fazla detayı görmek için web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Üst Alt